Benim Hikayem…

Selam, ben Tuvana 😀

Hayatımın dönüm noktası olduğuna inandığım kararı verip İstanbul’dan Urla’ya taşındım.Bazı sonların yepyeni başlangıçlar olabileceğine inandım. Ve işte buradayım.

12 Temmuz 1996 yılında İstanbul’da doğdum. Fotoğrafçılıkla tanışmam çocukluğuma dayanır. Annem profesyonel ürün fotoğrafçısıydı dolayısıyla profesyonel bir fotoğraf makinesi ve stüdyo ortamı ile küçük yaşlarımda tanıştım. İlk makinemde annemin makinesi Mamiya ZD oldu. Bahçeşehir Üniversitesi İletişim Tasarımı bölümünden 2019 yılında mezun oldum. Okuduğum bölüm, kadrajımda kompozisyonu dengeli bir şekilde oluşturabilmemi sağladı ve öğrendiğim programları (Illustrator, Photoshop, Lightroom, After Effects, Premiere), fotoğrafçılık ile birleştirmem bana yepyeni bir kapı araladı. Ürün fotoğrafçılığı , nişan fotoğrafçılığı deneyimleme fırsatım oldu ama beni asıl heyecanlandıran yenidoğan bebeklerin en masum anlarını ölümsüzleştiren ablaları olmak.

Aile çok kıymetli. O yüzden hedefim, en özel anlarınızın fotoğraflarına yıllar sonra bakıp iyiki Tuvana ile tanışmışız demeniz.

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google fotoğrafı

Google hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s